ابروز

ابروز

Maecenas ultrices viverra ligula, vel lobortis ante pulvinar sed. Donec erat magna, aliquam vitae semper vitae, accumsan vel nisl. Vivamus pellentesque orci sit amet odio dictum eget commodo nulla consequat.
نشانی وبگاه: http://templaza.com
شنبه, 28 بهمن 1396 15:23

حمام سنتی و ماساژ

به زودی ...

شنبه, 28 بهمن 1396 15:21

تور گردشگری

به زودی ...

شنبه, 28 بهمن 1396 15:21

صنایع دستی

به زودی ...

شنبه, 28 بهمن 1396 15:01

اتاق ها

مسافران عزیزی که در هتل کاروانسرای ابروز اقامت می کنند این شانس را دارند که بخشی از زندگی سنتی رایج در کشورمان را تجربه کنند به همین منظور شرایطی فراهم شده است که به جای تخت از رختخواب های سنتی و با کیفیت و پاکیزه که در چادرشب های دستباف ایرانی بسته بندی شده است استفاده نمایند.
در طراحی دکوراسیون اتاق ها از فرشهای دستباف قدیمی منطقه کاشان بهره برده ایم و پرده ها نیز به صورت دستباف و با استفاده از ماشین آلات قدیمی مورد استفاده در پارچه بافی تهیه شده اند. همچنین به منظور آرامش و دوری از هیاهوی روزمره در هتل سنتی ابروز تلویزیون و رادیو وجود ندارد و خدمات اینترنت ارائه نمی شود البته کسانی که مایل به استفاده از اینترنت باشند می توانند از سرویس های اینترنت های بر روی خطوط تلفن همراه خود استفاده نمایند.
اتاق ها با سه ظرفیت دو نفره، سه نفره و شاه نشین (5 نفره) در اختیار مهمانان قرار دارد.

توجه: به منظور حفظ اصالت بنا سرویس های بهداشتی و حمام خارج از اتاق قرار دارند.

شنبه, 28 بهمن 1396 14:58

شربت خانه

شربت خانه سنتی هتل کاروانسرای ابروز در فضای باز آماده پذیرایی از مهمانان عزیز ماست. در کنار حوض زیبایی که در مرکز حیاط کاروانسرا واقع شده است در ساعات عصرگاهی شرت خانه هتل ابروز آماده سرویس دهی می شود.

شنبه, 28 بهمن 1396 14:55

اقامتگاه عمومی

هتل کاروانسرای ابروز جهت رفاه حال مهمانان عزیز شرایطی را فراهم آورده است تا عزیزانی که مایلند اقامت را در کنار دیگر عزیزانشان به صورت گروهی تجربه نمایند و در فضایی نیمه خصوصی اقامت داشته باشند. این بخش از هتل کاروانسرا دارای مزایایی همچون اقامت در کنار دوستان، حضور در حجره های 2 یا 3 نفره و قیمت مناسب تر است.
این بخش از هتل به گونه ای طراحی شده که شامل یک سالن عمومی و تعدادی حجره می باشد. اقامت در این بخش مناسب اردوهای عمومی و تورهای دسته جمعی است.

شنبه, 28 بهمن 1396 14:54

رستوران

رستوران هتل کاروانسرای ابروز در محیطی زیبا و با اصالت تاریخی پذیرایی از مهمانان عزیز را برعهده دارد
رستوران هتل کاروانسرای ابروز، با دکوراسیون زیبا و غذاهای باکیفیت که شامل غذاهای اصیل ایرانی و غذاهای محلی مربوط به منطقه ابوزیدآباد است این امکان را دارد که به صورت همزمان تا 500 نفر را پذیرایی نماید. از دیگر توانمندی های ما در این رستوران برگزاری مراسم های مختلف اعم از عروسی، ولیمه یا مهمانی های خانوادگی شماست. طراحی آرامش بخش این رستوران باعث می شود مهمانان عزیز ما بتوانند یک خاطره زیبا از اقامت و صرف غذا برای خود ثبت نمایند.

چهارشنبه, 24 آبان 1396 13:57

شهر زیرزمینی اویی

با توجه به طراحی فوق العاده هوشمندانه، این مخفیگاه زیرزمینی شگفت انگیز می تواند تعداد زیادی از خانواده ها را در یک زمان در خود جای دهد.

نوش آباد – اویی نیوز:  معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از شهر زیر زمینی «اویی» نوش آباد و دیگر آثار تاریخی و گردشگری این شهر دیدن کرد و گفت که این بنای ارزشمند تاریخی باید به دنیا معرفی شود.

دوشنبه, 15 آبان 1396 11:39

قلعه سیزان

این قلعه یکی از مستحکم‌ترین قلعه‌های دفاعی محسوب می‌شود که از خشت و گل ساخته شده و دیوارهای آن به اندازه‌ای ضخیم است

صفحه1 از4